Aeg: Päevad ja kellaajad lepitakse kokku kursusele registreerumisel.
Soovi korral on võimalik valida koolituse vorm: kontakt- või kaugõpe. Kursuse programmi kohandatakse koolituse käigus vastavalt õppija soovile. Koolitus toimub minigruppides: (2-3 inimest), 2-3 korda nädalas, 3 ak.t. päevas. Päevad ja kellaajad lepitakse kokku kursusele registreerumisel.
Koht: auditoorne või veebipõhine, Zoomi keskkonnas.
Tundide arv: 20 ak.t. (12 tundi auditoorset õpet ja 8 tundi iseseisvat tööd).
Õppekavarühm: “Аudiovisuaalsed tehnikad ja meedia tootmine”
Õppekeel: eesti
Lisateave: info@allerkoolitus.ee, 5693 9015
Registreerimine avatud kuni: vabade kohtade olemasolul.
Kursuse maksumus: 350 euro.
Hind sisaldab
Auditoorsed tunnid, digitaalsed õppematerjalid; konsultatsioonid lektoriga õpitavate teemade osas. Samuti saate esitada küsimusi õpetajale e-posti teel ühe kuu jooksul pärast koolituse lõppu. Koolituse läbimise tunnistus.
Aller Koolitus annab õpilasele vajadusel õppeperioodiks juurdepääsu Adobe Creative Cloud kontole. Aller Koolitus võimaldab kasutada klassitundides kõiki vajalikke tehnilisi töövahendeid. Kohvipause koolituskeskuses.
Vektorgraafika spetsialist tegeleb piltide loomise ja redigeerimisega, kasutades vektorgraafika töövahendeid. See hõlmab illustratsioonide, logode, tehniliste jooniste ja muude graafiliste elementide loomist ja muutmist.
Saadud oskusi vektorgraafikaga töötamisel saab rakendada:
- Logode ja Brändide Loomisel: Vektorgraafika disainerid on spetsialiseerunud ainulaadsete ja meeldejäävate logode ja brändide väljatöötamisele.
- Illustratsioonide ja Kunstiteoste loomisel: luua illustratsioone, mida saab kasutada erinevates meediaprojektides, alates raamatukaantest kuni veebisaitide kunstiteosteni.
- Veebidisainis: Vektorpildid ja nende võime jääda kvaliteetseks suurust muutes muudavad vektorgraafika disainerid väärtuslikuks veebidisaini valdkonnas.
- Töötades vektograafika tarkvaraga: saad kasutada erinevaid tööriistu keerukate vektorpiltide loomiseks.
- Tehnilise jooniste mõistmisel: arusaamine vektorgraafika tehnilistest aspektidest, nagu Bezieri kõverad ja värviprofiilid, on oluline oskus.
Üldiselt viivad vektorgraafika disainerid loomingulised kontseptsioonid ellu selgeteks ja väljendusrikkateks vektorpiltideks, luues visuaalseid elemente, mis edastavad tõhusalt brändi või ideed.
Koolituse eesmärk
Adobe Illustratori neljapäevane “Vektorgraafika” koolitus pakub põhjalikku juhendamist vektorgraafika maailmas. Kursuse käigus õpivad osalejad mitte ainult Illustratori põhioskusi, vaid ka värvide, mustrite, joonistamise, 3D ja palju muud. Iga päev keskendutakse erinevatele oskustele ja tehnikatele, mis võimaldavad osalejatel luua professionaalseid vektorgraafika projekte. Kursus on suunatud nii algajatele kui ka neile, kes soovivad täiendada oma oskusi ning saada sügavamat arusaamist Adobe Illustratori võimalustest.
Õppe alustamise tingimused
Arvuti algõpe – Windows/Mac/Linux ja Internet. Huvi arvutigraafika vastu. Oma arvuti olemasolu (Windows 11 või iOS). Joonistamisoskus ja/või huvi tuleb kasuks, aga pole nõutav.
Eelteadmised
Töökogemus Windows keskkonnas kasutaja tasemel.
Õppemetoodika
Koolitus toimub õppetööks sobivate tingimustega koolitusruumis või kaugõppena: loeng ja arutelud, ülesannete esitamine.
Kursuse läbimisel omandate
Kursuse läbimisel omandate põhjalikud teadmised ja oskused Adobe Illustratori kasutamisel, sealhulgas vektorgraafika loomine, värvide ja mustrite loomine, vektor joonistamise tehnikad ning 3D-elementide integreerimine. Need oskused on eriti kasulikud graafiliste kujunduste loomisel, logo kavandamisel, trükiste disainimisel, veebidisainis ja illustratsioonide loomisel. Lisaks saate praktilise kogemuse erinevate projektide loomisel, kus kasutate tehnilisi jooniseid ja rakendate vektorgraafikat disainide loomisel.
Hindamine
Atesteerimine toimub testi vormis viimases õppetunnis või kursuse käigus tehtud praktiliste tööde hinnangute alusel.
Õppekava:
Kõik tunnid koosnevad kahest osast – teooria ja praktiline töö. Koolituse osaks on ka kohustuslikud kodutööd.
Päev 1: Sissejuhatus Adobe Illustratorisse
Tutvumine Adobe Illustratori keskkonnaga
Baasteadmised tööriistadest ja palettide kasutamisest
Lihtsate kujundite loomine ja muutmine
Töökihtide kasutamine ja korraldamine
Päev 2: Sügavam sukeldumine vektorgraafikasse
Täpsemate kujundite loomine ja redigeerimine
Teksti lisamine ja tekstivormindamine
Vektorjooniste joonistamine ja muutmine
Mustrite ja gradientide kasutamine
Päev 3: Värvid ja efektid
Värvide kasutamine ja värvihaldus
Värvipalettide ja -gruppide loomine
Efektide lisamine, sh varjud, peegeldused jne
Transparentsuse ja kärpimise kasutamine
Päev 4: Täiustatud tehnikad ja projektide loomine
3D-objektide loomine ja manipuleerimine
Vektorgraafika projekti loomine algusest lõpuni
Näidetepõhised harjutused ja praktilised ülesanded
Kursuse kokkuvõte ja lõpuprojektide esitamine
Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid:
Koolituse lõpus teeb õpilane eksamitöö. Eksamitööks võib olla koolituse käigus valminud töö.
Eksamitöö, edukal sooritamisel väljastatakse kursuse lõpetanule tunnistus. Tõend väljastatakse õppijale kui õpitulemusi ei saavutatud, kuid õppija võttis osa õppetööst. Tõend väljastatakse vastavalt osaletud kontakttundide arvule.
Õppekeskkonna kirjeldus:
Arvutiklassides on olemas kogu vajalik tehniline varustus, internet, WiFi.
Õppekeskus tagab igale koolitusel osalejale kohvipausi, kui kursus on pikem kui 2 tundi.
Koolitusgruppide suurused on erinevad ja sõltuvad koolituse raskusastmest, kuid eesmärgiks on tagada individuaalne areng. Koolituse jooksul. kasutame Windows 11 operatsioonisüsteemi. Adobe Creative Cloud täispakett, on kasutamiseks õppeklassis koolituse ajal ning koolituse perioodil ka õpilase enda arvutis.
Koolitus toimub loengute, praktilise ja iseseisva töö vormis.
Koolituse õppematerjalideks jagab õpetaja õpilastele lingid internetist, viited õppevideotele. Informatsiooni saab ka internetist meie koolitajate poolt õppetöö ajal soovitatud lehtedelt.
Õpilastele on konsultatsioonid ning koolitajate poolne abi 2 kuud peale koolituse läbimist tasuta.
Kasutatavad meetodid:
Interaktiivsed loengud, rühmatööd, õppematerjalid, õppevideod.
Tasumise kord ja tähtaeg:
Õppemaks tuleb tasuda enne kursuse algust esitatud arve või maksegraafiku alusel. Erandjuhtudel mõlema poole poolt digitaalselt allkirjastatud maksegraafik.
Õppemaksu tagastamise alused ja kord:
Koolitusest loobumise korral palume sellest teada telefonil 5693 9015 või e-postile info@allerkoolitus.ee
Kui koolituse lõppkuupäevaks ei ole kogu summa tasutud, siis on koolitajal õigus osalejale tunnistust mitte väljastada. Koolitusest loobumisel vähem kui 2 tööpäeva enne koolituse algust õppetasu ei tagastata.
Koolituskeskus jätab endale õiguse teha õppeplaanis muudatusi. Koolitusgrupi mitte täitumise korral on koolitajal õigus koolitus ära jätta. Koolitusele registreerunuid teavitatakse kursuse ära jäämisest vähemalt kolm päeva ette. Ära jäänud koolituse eest tasutud summa makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne teise koolituse osavõtutasuks. Vaidlused lahendatakse kokkuleppe teel.
Asukoht:
Kotzebue